Бонусні програми

Бонусні програми  KKFashion та NAMES’UA є довготерміновими і створені для покупців, бажаючих отримувати винагороди за те, що вони надають перевагу і залишаються постійними клієнтами брендів women’secret, SPRINGFIELD, Pedro del Hierro та NAMES’UA modateka в Україні.

У бонусних програмах KKFashion та NAMES’UA Ви:

 • накопичуєте бали за кожну покупку
 • обмінюєте бали на знижки до 30% на наступні покупки
 • отримуєте вигідні пропозиції та привілеї
Програми є довгостроковими і відкриті для участі всіх клієнтів.
 • Учасником програми може стати будь-який покупець, що здійснив покупку в магазинах NAMES’UA modateka на суму від 1000 грн. одним чеком, отримав та заповнив анкету, в порядку, передбаченому правилами програми. 

  З кожної покупки на рахунок Учасника зараховується бонус у розмірі 5% від суми, враховуючи акційні товари та товари зі знижкою. Бонуси нараховуються тільки при наявності карти і стають доступними для використання через 15 календарних днів з моменту здійснення покупки.

   

   

  З офіційними правилами бонусної програми Ви можете ознайомитись тут:

  Правила програми NAMES’UA
 • Для вступу до Бонусної програми KKFashion клієнт має зробити разову покупку на суму від 1500 грн в будь-якому магазині women’secret, SPRINGFIELD або Pedro del Hierro. З кожної покупки на рахунок учасника Програми зараховуються бонуси у розмірі 5% від суми покупки, 1 бонус=1 гривні. Бонусами може бути сплачено до 30% вартості будь-якого товару (у тому числі і товару зі знижкою, якщо знижка є меншою ніж 30%, учасник програми має право збільшити знижку до 30% за рахунок списання накопичених бонусів), окрім розрахунку за подарунковий сертифікат.

  З офіційними правилами бонусної програми Ви можете ознайомитись тут:

  Правила програми KKFashion (women'secret, SPRINGFIELD, Pedro del Hierro)
Нам важлива ваша думка!