KKFashion (women'secret, SPRINGFIELD, Pedro del Hierro)

                          ПРАВИЛА БОНУСНОЇ ПРОГРАМИ ТОВ «Каркат Фешн»

Організатором програми є ТОВ «Каркат Фешн» (надалі – Програма) . Програма діє в магазинах під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD»  та «Women’Secret» по всій території України.

 

Учасником програми може стати споживач, що здійснив будь-яку покупку в магазинах під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD» та (або) «Women’Secret», отримав та заповнив анкету, в порядку, передбаченому правилами програми. Бонуси нараховуються з першої покупки

 

З кожної покупки на рахунок Учасника зараховується бонуси у розмірі 5% від загальної суми покупки при купівлі товарів без знижки, та 3% від суми загальної покупки при купівлі акційних товарів та товарів зі знижкою, 1бонус=1гривні. Бонуси стають доступними для використання через 22 календарних дні з моменту здійснення покупки. Бонуси не нараховуються з купівлі подарункових сертифікатів і з частини суми покупки, що сплачена бонусами (вказана у фіскальному чеку).

 

Учасник програми має право використовувати накопичені на його рахунку бонуси як знижку при купівлі товарів у мережі магазинів в яких діє дана програма. Бонусами може бути сплачено до 50% вартості будь-якого товару, але не більше 50% від вартості всього чеку (у тому числі і товару зі знижкою, якщо знижка є меншою ніж 50%, учасник програми має право збільшити знижку до 50% за рахунок списання накопичених бонусів), окрім розрахунку за подарунковий сертифікат. При цьому знижка рахується від першої ціни товару.
 

Бонусні бали діють протягом 180 днів з моменту здійснення останньої покупки. Строк дії використання бонусів буде продовжено на наступні 180 днів, за умови здійснення будь-якої покупки в мережі магазинів під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD», та (або) «women'secret» до моменту закінчення 180-ти денного строку. У випадку не придбання товару в магазинах під знаком для товарів та послуг «SPRINGFIELD»  та «Women’Secret» протягом  180 днів після здійснення останньої покупки, бонуси на рахунку Учасника анулюються та відновленню не підлягають .


Організатор Програми має право на свій розсуд вносити будь-які зміни в діючі правила Програми в будь-який час, попередньо повідомивши учасника Програми про внесення таких змін шляхом розміщення відповідної інформації в мережі магазинів ТОВ «КАРКАТ ФЕШН» і на сайті www.kkfashion.com.ua.

Положення про Бонусну програму лоялності Каркат Фешн можна прочитати тут.

Назад до усіх програм
Нам важлива ваша думка!