Сертифікати

Найкращий спосіб вгадати з подарунком – це дати людині можливість самій обрати собі подарунок.

Подарунковий сертифікат магазинів women’secret або SPRINGFIELD  – завжди вдалий вибір!

  • Доречний до будь-якого свята: день народження, весілля, річниця, день закоханих тощо
  • Різні номінали сертифікатів– від 500 до 3000 грн дають можливість обрати подарунок на будь-який бюджет
  • Сертифікат діє у всіх магазинах бренду в Україні на весь асортимент представлених товарів, включно з акційними
  • Дає можливість безпомилково обрати подарунок на свій смак

Коли йдеться про дійсно правильні подарунки, сертифікат – ідеальне рішення!

SPRINGFIELD подарочный сертификат

Ви бажаєте зробити подарунок, але не знаєте, що вибрати? Подарунковий сертифікат SPRINGFIELD ідеальний варіант для Вас і стане дійсно корисним подарунком! Ви можете придбати сертифікат номіналом від 500 до 1500 грн у будь-якому з магазинів мережі SPRINGFIELD. 

* Умови придбання і використання сертифіката: Подарунковий сертифікат діє в магазинах SPRINGFIELD на території  України та є дійсним тільки за наявності чека. Подарунковий сертифікат діє на весь товар, представлений у магазині. Якщо сума покупки перевищує номінал подарункового сертифіката, різниця має бути сплачена додатково. Якщо сума покупки менша за номінал подарункового сертифіката, різниця анулюється в момент покупки та поверненню не підлягає. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню та грошовій компенсації. ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТА - 180 днів з дати покупки.

Сертифікат на 750 грн
Сертифікат на 1000 грн
Сертифікат на 1500 грн

Подарунковий сертифікат women'secret - кращий спосіб догодити з подарунком. Кожна дівчина буде рада самостійно обрати ідеальну для себе білизну, одяг для відпочинку та спорту з великого асортименту, представленого в мережі магазинів women'secret. Ви можете придбати сертифікат номіналом від 500 до 1500 грн в будь-якому з магазинів мережі women'secret.

* Умови придбання і використання сертифіката: Подарунковий сертифікат діє в магазинах women’secret на території України та розповсюджується на весь товар, представлений у магазині. Якщо сума покупки перевищує номінал подарункового сертифіката, різниця має бути сплачена додатково. Якщо сума покупки менша за номінал подарункового сертифіката, різниця анулюється в момент покупки та поверненню не підлягає. Подарунковий сертифікат не підлягає поверненню та грошовій компенсації. ТЕРМІН ДІЇ СЕРТИФІКАТА - 180 днів з дати покупки.

Сертифікат на 500 грн
Сертифікат на 750 грн
Сертифікат на 1000 грн
Сертифікат на 1500 грн
Women Sicret подарочный сертификат
Нам важлива ваша думка!